New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

[ NEW BUSINESS MANAGER ]

Oferta pracy

Kogo szukamy?

Nazwa długa i angielska, ale chodzi o pozyskiwanie i obsługę Klienta – w większości biznesowego, ale również detalicznego. Na tym stanowisku nie musisz mieć dużego doświadczenia – wystarczy determinacja, prawdziwa chęć do pracy i ciągłej nauki. Mile widziani studentka/student studiów zaocznych.

Co będę robić w pracy?

Przede wszystkim wyszukiwać nowych klientów biznesowych, kontaktować się z nimi telefonicznie i wysyłać oferty. Będziesz również obsługiwać bieżących Klientów firmy. Przy okazji nauczysz się sprzedaży oraz wykorzystania najnowocześniejszych systemów informatycznych do jej wsparcia. Jeśli dobrze wykonasz swoją pracę, cześć Twojej sprzedaży będzie generować się automatycznie. W trakcie sezonu golfowego będziesz miał(a) okazję odbyć pełny kurs golfa oraz odwiedzić najlepsze pola golfowe w kraju.

Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Mile widziane też prawo jazdy kat. B. Praca w większości stacjonarna we Wrocławiu (poza sporadycznymi wyjazdami do klientów).

Ile można zarobić?

W początkowym okresie (3 miesiące) Twoje wynagrodzenie (podstawa + premia) będzie oscylować w granicach 3.000 zł netto / miesięcznie. Jeśli sprawdzisz się w pracy i będziesz pozyskiwał(a) klientów – górnej granicy nie ma. Dobry handlowiec w naszej firmie zarabia ok. 5.000 zł netto, ale nie mamy problemu z tym, aby była to wyższa kwota.

Jeśli propozycja wydaje Ci się interesująca – zapraszamy do złożenia CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@golf24.pl

[ Redaktor serwisów internetowych / magazynu ]

Oferta pracy

Kogo szukamy?

Osoby, która wspomoże działania redakcji magazynu Golf&Roll oraz serwisu Golf-Booking.com. Wymagane dobre i poprawne pióro oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowe języki mile widziane). Podstawowa znajomość programów typu Adobe InDesign lub znajomość golfa będą dodatkowym atutem. Mile widziani studentka/student studiów zaocznych. Możliwa również współpraca B2B (faktura).

Co będę robić w pracy?

Wspomagać w pracy redaktor naczelną Golf&Roll, wyszukiwać informacje, „obrabiać” dane i komunikaty, przygotowywać kontent na serwisy firmy oraz media społecznościowe (opcja). Mamy bardzo dużo materiału do przeniesienia do on-line. Mile widziane też prawo jazdy kat. B. Praca w większości stacjonarna we Wrocławiu (poza sporadycznymi wyjazdami).

Ile można zarobić?

W zależności od podjętej formy współpracy i zakresu obowiązków na start 2-2.500 zł netto / miesięcznie (przy B2B/faktura odpowiednio więcej). Możliwość wzrostu wynagrodzenia i dalszego rozwoju w kierunku Redaktora prowadzącego lub Junior Project Managera.

Jeśli propozycja wydaje Ci się interesująca – zapraszamy do złożenia CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@golf24.pl