New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

[ Junior New Business Manager ]

Oferta pracy

Kogo szukamy?

Nazwa długa i angielska, ale chodzi o pozyskiwanie i obsługę Klienta – w większości biznesowego, ale również detalicznego. Na tym stanowisku nie musisz mieć dużego doświadczenia – wystarczy determinacja, prawdziwa chęć do pracy i ciągłej nauki. Mile widziani studentka/student studiów zaocznych.

Co będę robić w pracy?

Przede wszystkim wyszukiwać nowych klientów biznesowych, kontaktować się z nimi i wysyłać oferty. Będziesz również obsługiwać bieżących Klientów firmy. Przy okazji nauczysz się sprzedaży oraz wykorzystania najnowocześniejszych systemów informatycznych do jej wsparcia. Jeśli dobrze wykonasz swoją pracę, cześć Twojej sprzedaży będzie generować się automatycznie. W trakcie sezonu golfowego będziesz miał(a) okazję odbyć pełny kurs golfa oraz odwiedzić najlepsze pola golfowe w kraju.

Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Mile widziane też prawo jazdy kat. B. Praca w większości stacjonarna we Wrocławiu (poza sporadycznymi wyjazdami do klientów).

Ile można zarobić?

W początkowym okresie Twoje wynagrodzenie (podstawa + premia) będzie oscylować w granicach 3.000 zł – 3.500 netto. Jeśli sprawdzisz się w pracy i będziesz pozyskiwał(a) klientów – górnej granicy nie ma. Dobry handlowiec w naszej firmie zarabia ok. 5.000 zł netto, ale górnej granicy nie ma.

Jeśli propozycja wydaje Ci się interesująca – zapraszamy do złożenia CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@golf24.pl