New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

[ Junior New Business Manager (student(ka)) ]

Oferta pracy

Kogo szukamy?

Nazwa długa i angielska, ale chodzi o pozyskiwanie i obsługę Klienta – w większości biznesowego, ale również detalicznego. Na tym stanowisku nie musisz mieć dużego doświadczenia – wystarczy determinacja, prawdziwa chęć do pracy i ciągłej nauki. Szukamy studentki/studenta studiów zaocznych.

Co będę robić w pracy?

Przede wszystkim wyszukiwać nowych klientów biznesowych, kontaktować się z nimi i wysyłać oferty. Będziesz również obsługiwać bieżących Klientów firmy oraz pomagać w pracach biurowych. Przy okazji nauczysz się sprzedaży oraz wykorzystania najnowocześniejszych systemów informatycznych do jej wsparcia. Jeśli dobrze wykonasz swoją pracę, cześć Twojej sprzedaży będzie generować się automatycznie. W trakcie sezonu golfowego będziesz miał(a) okazję odbyć pełny kurs golfa oraz odwiedzić najlepsze pola golfowe w kraju pomagając podczas turniejów (również weekendy). Wymagamy znajomości języka angielskiego i prawa jazdy kat. B.

Ile można zarobić?

Podstawa to ok. 2.000 zł netto (umowa zlecenie dla studenta). Pozostała cześć to premia, która bywa całkiem wysoka. Najpóźniej po 3 miesiącach łącznie z premią powinieneś zarabiać 3.000 netto miesięcznie. Górnej granicy nie ma.

Jeśli propozycja wydaje Ci się interesująca – zapraszamy do złożenia CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@golf24.pl