DR IRENA ERIS LADIES’ GOLF CUP

Czego szukają uczestniczki dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup? Sportowej rywalizacji w międzynarodowym towarzystwie, a jednocześnie szansy na relaks i pielęgnację urody. To wszystko łączy najgłośniejszy turniej golfowy dla kobiet w kraju. O turnieju jest coraz głośniej również za granicą.

Przez 13 lat Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup stał się najbardziej popularnymi zawodami golfowymi dla kobiet w Polsce. Rokrocznie brakuje na nim wolnych miejsc. Po rywalizacji uczestniczki regenerują się w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i korzystają z Kosmetycznego Instytutu tej ekskluzywnej marki.

Wsparcie medialne turnieju zapewniają tytuły o tematyce kobiecej, w tym Wysokie Obcasy, Harper’s Bazaar, Twój Styl i Sense of Beauty.

Zapytaj o możliwości

Dowiedz się więcej o turnieju: drirenaerisgolf.com/

Golf w bardzo dużym stopniu odzwierciedla wartości, które powinny przyświecać też instytucjom finansowym, takim jak banki. Mam na myśli szczególnie te wartości, które wiążą się z precyzją, konsekwencją w działaniu i jakością. Deutsche Bank od lat angażuje się w inicjatywy związane z golfem, zarówno na świecie, jak i w Polsce.
Sabina Salamon, Deutsche Bank Polska
Project Manager

Kamila Nowakowska
+48 696 445 687
kamila.nowakowska@golf24.pl

NASZE PROJEKTY

Polish Masters

Dowiedz się więcej

Porsche Inter Auto Polska Golf Business League

Dowiedz się więcej

Golf Booking

Dowiedz się więcej

Manager gra w golfa

Dowiedz się więcej

Golf dla firm

Dowiedz się więcej

Golf Booking Travel

Dowiedz się więcej

Mitshubishi Motors Golf Championship

Dowiedz się więcej

Play Golf Club

Dowiedz się więcej