POLISH MASTERS

Zainteresowanie turniejem było rekordowe w sezonie 2019 r. Uczestnicy wykupili aż 1500 miejsc. Więcej po prostu nie było. Finał #polishmasters relacjonowała telewizja TVN i Golf Channel Polska. To prawdopodobnie największy, a z pewnością najbardziej medialny cykl turniejów golfowych w kraju.

Rangę turnieju podnosi aktywny udział gwiazd. Ambasadorami są: były piłkarz reprezentacji Polski Tomasz Iwan, były hokeista NHL Mariusz Czerkawski, satyryk i tekściarz Rafał Bryndal, muzyk zespołu Afromental Wojtek „Lajan” Witczak, młociarz i olimpijczyk Szymon Ziółkowski, a także najlepszy polski zawodowy golfista Adrian Meronk.

Chcesz dotrzeć do golfistek i golfistów, którzy uczestniczą w najgłośniejszym turnieju golfowym, na który co roku brakuje wolnych miejsc? Fakt, że 30 proc. konsumentów chętniej kupuje produkty i usługi firm sponsorujących sport, gwarantuje, że Polish Masters to najlepszy turniej golfa, na którym możesz zaprezentować się jako sponsor.

Zapytaj o możliwości

Dowiedz się więcej o turnieju: polishmasters.pl

Golf w bardzo dużym stopniu odzwierciedla wartości, które powinny przyświecać też instytucjom finansowym, takim jak banki. Mam na myśli szczególnie te wartości, które wiążą się z precyzją, konsekwencją w działaniu i jakością. Deutsche Bank od lat angażuje się w inicjatywy związane z golfem, zarówno na świecie, jak i w Polsce.
Sabina Salamon, Deutsche Bank Polska
Project Manager

Anna Maliszewska
+48 510 066 459
anna.maliszewska@golf24.pl

NASZE PROJEKTY

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Dowiedz się więcej

Porsche Inter Auto Polska Golf Business League

Dowiedz się więcej

Golf Booking

Dowiedz się więcej

Manager gra w golfa

Dowiedz się więcej

Golf dla firm

Dowiedz się więcej

Golf Booking Travel

Dowiedz się więcej

Mitshubishi Motors Golf Championship

Dowiedz się więcej

Play Golf Club

Dowiedz się więcej