PORSCHE INTER AUTO POLSKA GOLF BUSINESS LEAGUE

W golfowej Biznes Lidze grają głównie prezesi oraz kadra zarządzająca polskich i europejskich przedsiębiorstw. Dlaczego? Przyciąga ich atrakcyjna formuła sportowa, cenne nagrody, a przede wszystkim odpowiednie towarzystwo. Łatwo tu odnaleźć nazwiska znane z okładek magazynów biznesowych.

To jedyny cykl turniejów rozgrywanych poza weekendem – we wtorki i środy – tak aby chronić czas przeznaczony dla rodzin biznesmenów. Uczestnicy zakwaterowani są w najlepszych hotelach i korzystają z wielu atrakcji około turniejowych. To znak rozpoznawczy Biznes Ligi.

W koncepcje turnieju świetnie wpisują się sponsorzy, którzy zarówno wśród swoich klientów, jak i pracowników propagują golfa. Przyczyniają się tym samym do jeszcze większego zainteresowania turniejem.

Porsche Inter Auto Polska został sponsorem tytularnym w 2019 r. Dzięki temu na turniejach golfiści testują auta Porsche, Audi, Bentley i Lamborghini.

Chcesz zaprezentować się przed osobami majętnymi i zwiększyć sprzedaż w tej grupie?

Zapytaj o możliwości

Dowiedz się więcej o turnieju: biznes-liga.pl

Golf w bardzo dużym stopniu odzwierciedla wartości, które powinny przyświecać też instytucjom finansowym, takim jak banki. Mam na myśli szczególnie te wartości, które wiążą się z precyzją, konsekwencją w działaniu i jakością. Deutsche Bank od lat angażuje się w inicjatywy związane z golfem, zarówno na świecie, jak i w Polsce.
Sabina Salamon, Deutsche Bank Polska
Project Manager

Kamila Nowakowska
+48 696 445 687
kamila.nowakowska@golf24.pl

NASZE PROJEKTY

Polish Masters

Dowiedz się więcej

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Dowiedz się więcej

Golf Booking

Dowiedz się więcej

Manager gra w golfa

Dowiedz się więcej

Golf dla firm

Dowiedz się więcej

Golf Booking Travel

Dowiedz się więcej

Mitshubishi Motors Golf Championship

Dowiedz się więcej

Play Golf Club

Dowiedz się więcej